Firma Maltex usytuowana jest na dolnym śląsku w niewielkiej odległości od Wałbrzycha w miejscowości Boguszów-Gorce.

Dynamiczny rozwój firmy nastąpił wraz ze wzrostem popytu na świadczone usługi z zakresu obróbki metali, które dzięki odpowiednio dobranemu zespołowi kadry pracowniczej zostało przekształcone i dostosowane do najwyższych standardów.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas prowadzenia naszej działalności, w pełni zaspokajamy potrzeby oraz wymagania naszych klientów. Przez ten czas rozwinęliśmy swoje umiejętności, poszerzyliśmy ofertę o pożądane i nowoczesne technologie, zdobywając przy tym coraz większe doświadczenie.

Na początku działalności głównym zajęciem była obróbka metalu na tokarkach i frezarkach. Następnie do naszej oferty doszło także spawanie laserowe elementów. Poszerzając i ulepszając naszą działalność dołączyliśmy kolejne usługi związane z obrabianiem, cięciem, gięciem, zgrzewaniem czy szlifowaniem.

Od tego czasu zyskaliśmy wielu usatysfakcjonowanych i stałych Klientów, którzy chętnie powracają do nas z kolejnymi zleceniami.

W roku 2014 rozpoczęła się budowa nowoczesnej hali produkcyjnej. Od tego czasu nowe możliwości lokalowe pozwoliły na rozszerzenie parku maszynowego naszej firmy. Dzięki możliwościom jakie posiadamy oraz dwudziestoletniemu doświadczeniu wykonujemy powierzone nam zlecenia z ogromną precyzją, dokładnością, przy zachowaniu odpowiedniego zaangażowania połączonego ze ścisłą współpracą i oczekiwaniami klienta.

Chętnie zajmujemy się standardowymi zamówieniami, jak i całkowicie nowymi – często bardziej skomplikowanymi. Korzystając z nowoczesnych programów oraz ciągłego rozwoju firmy, potrafimy sprostać wyzwaniom, które pojawiają się wraz z kolejnymi zleceniami od naszych Klientów.  Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas wyrobów z zachowaniem terminowości dostaw.

Do grona naszych Klientów należą renomowane przedsiębiorstwa krajowe oraz europejskie, a nasze produkty znajdują swoje miejsce w branżach elektroenergetycznych, rolniczych, samochodowych, kolejowych, lotniczych czy wodociągowych.

Usługi nasze wykonywane są na zamówienia przedsiębiorców obsługujących rynki Unii Europejskiej.

Zapraszamy do pełnego zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią nawiążemy współpracę z Waszym Przedsiębiorstwem.

Zachęcamy do obejrzenia galerii naszej firmy w dziale Galeria.

Maltex dawniej
DAWNIEJ
Maltex dziś
DZIŚ