Firma Maltex jest przedsiębiorstwem powstałym z zainteresowań i pasji właściciela, które założone zostało w 1997 roku i już od ponad 20 lat świadczy usługi najwyższej jakości i nieprzerwanie istnieje na rynku.

Wszystkich, którzy poszukują dynamicznie rozwijającego się partnera w zakresie obróbki metalu zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, gwarantując utrzymanie najwyższej jakości świadczonych usług.

Nowoczesne technologie obróbki metalu w zakresie cięcia laserowego, gięcia, obróbki skrawaniem CNC, szlifowania i spawania sprawiają, że jesteśmy atrakcyjni zarówno pod względem terminowości jak i jakości.

Jako jedni z nielicznych posiadamy Laser 3D oraz prasę krawędziową najnowszej generacji dla uzyskania wyższej jakości naszych produktów.

Nasze doświadczenie i wiedza w połączeniu z parkiem maszynowym jakim dysponujemy sprosta największym wymaganiom.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Doświadczenie

Dzięki długoletniemu doświadczeniu zapewniamy doskonałą jakość naszych usług potwierdzonych zadowoleniem naszych Klientów

Usługi

Zapewniamy nowoczesne technologie obróbki w zakresie cięcia laserowego, gięcia, obróbki skrawaniem CNC, szlifowania i spawania oraz grawerowania

Laser 3D

Jako jedni z nielicznych posiadamy Laser 3D oraz prasę krawędziową najnowszej generacji dla uzyskania wyższej jakości naszych produktów.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

tel. +48 74 844 93 09